هود آشپزخانه

انواع هود آشپزخانه

هود های انواع مختلفی دارند هود های مخفی، هود جزیره هود شومینه ای و هود زیرکابینی که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم از نظر سایز هم هود های 90 سانتی متری 80 سانتی متر و 60 سانتی متری و .. وجود دارد.

هود مورب: از جدیدترین مدل های هود که بدنه را عمدتا شیشه سکوریت تشکیل داده است.

هود مخفی: هود های مخفی بسیار مورد توجه خریداران واقع شده اند و داخل کابینت واقع می شوند و پنل هود قابل دسترسی از بیرون است.

هود شومینه ای: دو مدل هود جزیره ای و دیواری موجود است و به شکل حرف T برعکس است.

هود زیرکابینتی : مدل قدیمی هود است و مانند هود مخفی است ولی کامل هود مشخص است

مشخصات هود اخوان

مشخصات هود اخوان به شیشه سکوریت، فیلتر آلومینیومی با قابلیت شستشوی و حسگر دود، دکمه‌ لمسی،  کم مصرف و موتور توربو فلزی قدرتمند و صدای بسیار کم این هود ها اشاره کرد.

هود های اخوان دارای کیفیت بالای قطعات و همچنین تنوع بالا در ابعاد مختلف می باشند.

 

بدون شک هود یکی از لوازم ضروری در هر آشپزخانه ای است زیرا نقش مهمی در حفظ سلامت اعضای خانواده دارد. هود آشپزخانه اخوان که مستقیماً بالای اجاق گاز قرار می گیرد، مانند یک فن قدرتمند، عطر غذا، بخار و دود اضافی را از فضای آشپزخانه منتقل می کند و از تجمع چربی در سطح آشپزخانه و در نتیجه رشد قارچ ها و عوامل بیماری زا جلوگیری می کند. امروزه بسیاری از برندها مانند اخوان هود آشپزخانه را در انواع مختلف عرضه می کنند که رضایت افراد با سلیقه های مختلف را جلب می کند. هود شومینه مورب زیر کمد و مخفی. تنوع هود آشپزخانه اخوان می تواند تصمیم خرید شما را سخت کند. بسیاری از افراد هنگام انتخاب بین شومینه شومینه و هود مورب، این سوال برایشان پیش می آید که شومینه شومینه بهتر است یا کج؟ در این مقاله نگاهی به ویژگی های این دو نوع می اندازیم و بهترین آنها را مشخص می کنیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *